Logo

2 izbový byt na predaj

ID: IZA12

V novom bytovom dome v obci iža. má vynikajúcu polohu medzi komárnom a celoročne prevádzkovanými termálnymi kúpeľmi v patinciach.

Miesto: obec Iža, Komárno 4km, Patince 3km, Nové Zámky 30km, Bratislava 110km

Poschodie: 1/2 (prvé z dvoch)

Výmera bytu: 49,37m²
Výmera balkóna: 9,82m²

Stav nehnuteľnosti: Bytový dom je moderná nízkoenergetická novostavba s tromi nadzemnými podlažiami. Na prízemí sa nachádzajú nebytové priestory v ktorých je plánovaná aj ambulancia lekára a lekáreň.
Byty na prízemí majú vlastné terasy. A byty na poschodiach majú veľké balkóny.

Celá budova je tepelne izolovaná, má nové rozvody, centrálne riadené rekuperačné vetranie, na streche namontované solárne kolektory. Má vlastnú plynovú kotolňu, bezbariérový prístup, výťah, vchodového vrátnika a rozvody internetu.

Dispozícia: Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Zo zádveria je vstup do kúpeľne s WC, do izby s kuchynskou linkou a tiež aj do 2. izby. Z kuchyne aj z 2. izby sa cez dvojkrídlové balkónové dvere dá vyjsť na priestranný balkón.

Orientácie bytu: východná

Parkovanie: Hneď vedľa bytového domu je vybudované nové parkovisko. Taktiež v najbližšom okolí sú vybudované nové parkovacie miesta.

Cena: 87.971,14€

Cena je s DPH. Pre kupujúceho je konečná. Neplatí už nič naviac. V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Kontaktujte ma pre viac informácií:

Marcel Prokop, RSc.

+421 948 68 48 58
info@novebytyiza.sk

Fotogaléria

Pôdorysy

Detaily

chodby a exteriér

OBHLliadky nehnuteľnosti

Nehnuteľnosťou Vás prevedie Marcel Prokop, RSc.

Realitný poradca alebo ak niektorý chcú, maklér. Momentálne pracujem ako realitný profesionál pre firmu PROSPECT Nové Zámky. Od marca roku 2021 som absolventom a držiteľom prestížneho kariérneho titulu RSc. ( Real Estate Consultant ). Pri spolupráci so mnou, sa moji klienti môžu spoľahnúť na vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

Kontaktujte ma

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Pozrite si naše ďalšie projekty

Byty, Bytové domy, Nebytové priestory, Obchodné priestory, Kancelárie a Kancelárske priestory, Administratívna budova, Pozemky